logo
BİZDEN HABERLER

Breadcrumb

THE BIG 5 Global Dubai Yapı ve İnşaat Fuarına Katıldık

Dubai World Trade Centre’de yapılan; The Big 5 Global Dubai yapı ve inşaat sektörü fuarında Albayrak Demir Çelik olarak yoğun ilgi ile karşılandık. Yapı ve inşaat sektöründeki yeni gelişmeleri yakından takip ettik ve üretimine başladığımız ürünlerimizi sergileme fırsatını bulduk.

Dubai World Trade Centre’de yapılan; The Big 5 Global Dubai yapı ve inşaat sektörü fuarının 3. gününde standımızı Ataşelerimiz Sayın Ersoy Erbay, Sayın Hacı Hasan Kaygısız ve Suudi Arabistan Hükümet Yetkilisi Sayın Khalid Alamoudi ziyaret ettiler. Sektörümüz ve şirketimiz adına Albayrak Demir Çelik ailesi olarak kendilerine şükranlarımızı sunuyoruz.

Albayrak Demir Çelik ailesi olarak, Big 5 Global Fuarı sona ererken, değerli ziyaretçilerimize, çalışanlarımıza ve müşterilerimize teşekkür etmek istiyoruz.40 yıllık köklü geçmişimizle güven ve kalite değerleri üzerine inşa edilen şirketimiz, bu fuara katılım sağlayarak üretimde öncü ürünlerimizin tanıtılmasını sağlamıştır. Bütün çalışma arkadaşlarımızın azmi ve özverisi sayesinde bu başarıyı paylaşıyoruz. Ziyaretçilerimize, fuar süresince standımızı ziyaret ederek gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Birlikte daha nice başarılara imza atmak dileğiyle…