logo

İnsan Kaynakları

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI

Albayrak Galvanizli Tel Fabrikası olarak her geçen gün yaptığı yeni yatırımlarla sürekli ve istikrarlı büyüyen şirketlerimizin insan kaynakları yönetiminde kurum temel değerlerimiz olan güven ve sadakati esas alıyor, insan odaklı hareket ediyoruz.

Güvenilir, topluma ve çevreye duyarlı, müşteri ihtiyaçlarına odaklı, teknolojiye ve yeniliğe önem veren, çalışanlarımızla sağlıklı ve kalıcı ilişkiler kurarak, herkese adil davranılan bir ortam oluşturmaya çalışıyoruz.

İş Sağlığı ve Güvenliğini ön planda tutuyor ve tüm çalışanlarımız için İSG kurallarına uygun çalışma koşulları için gerekli ortam ve durumların oluşmasını sağlamak için çalışıyoruz.

Çalışanların ve organizasyonun sürekli gelişimi, performans ölçütlerinin ve çalışanların kariyer hedeflerinin örtüşmesi, takım çalışması kültürünü sürekli geliştirmek ve öğrenen organizasyonu oluşturmak, İnsan Kaynakları Stratejimiz ve Politikamızdır.

Neden Bize Katılmalısınız?

Çalışanlarımıza verdiğimiz değer ile gelişimlerine fırsatlar sunuyoruz. Bugün geldiğimiz noktada bize inanan ve güvenen personellerimizin bilincindeyiz. Alanlarında uzman, deneyimli geniş bir çalışma ekibi ile kurumu sürekli geliştiren ve öğrenen bir organizasyon yapısına sahibiz.

İşe Alım Sürecimiz

Başvuru, işe alım sürecindeki ilk adımdır. İş ilanlarını takip ederek, size uygun olduğunu düşündüğünüz pozisyonlara başvurabilirsiniz. Özgeçmişinizin iyi göründüğünden ve eğitim ve mesleki deneyiminizle ilgili tüm ayrıntıları içerdiğinden emin olun.

İnsan Kaynakları ekibimiz, aşağıdakilere göre tüm başvuranlar için bir ön tarama gerçekleştirir:

  • Nitelikler
  • Deneyim
  • İşe uygunluk
  • Şirket kültürümüz ile uyumluluk.

Bu aşamada başvurunuz değerlendirilmiş olup, işe alım ekibimizle mülakata davet edilmek üzere çağrılabilirsiniz. Sizlerle yüz yüze görüşmeyi her zaman tercih ederiz. Ancak bu mümkün değilse, uzaktan görüşme gibi farklı yollar kullanabiliriz. Rol ile ilgili yetkinliklere bağlı olarak, testler ve/veya anketler gibi ek değerlendirme araçları kullanabiliriz.

Tebrik ederiz, bu aşama sürecimizin son adımıdır. İşe alım uzmanımız, şartlar ve koşulları sunmak için sizinle iletişime geçecektir. İşin doğasına ve konuma bağlı olarak, ek bir özgeçmiş kontrolü, tıbbi muayene veya başka gereklilikler talep edebiliriz. Teklifi imzaladıktan kısa bir süre sonra, işe alım ekibimiz, Albayrak Galvanize Tel Fabrikası’ ndaki ilk gününüze kadar olan sürecin sonraki adımlarında size yol gösterecek.

Deneyimli Profesyoneller!

Deneyimli bir profesyonel olarak, yıllar içerisinde edndiğiniz iş tecrübelerinizi Albayrak Galvanizli Tel Fabrikası ile paylaşmak ve bizimle çalışmak ister misiniz?