KURUMSAL

Albayrak Demir Çelik

KURUMSAL

Hakkımızda


Albayrak Demir Çelik 40 yılı aşkın süre, Ülke genelinde yayılmış 100’ün üzerinde tırı ve 6 demir deposu ile sektörde güven veren Türkiye’nin en önemli demir toptancıları arasındadır. Aynı zamanda Erna Holding bünyesinde faaliyet gösteren 6 şirketten biridir. Güçlü lojistik ağı ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı prensip edinen şirketimiz sektörün en önemli demir alıcıları ile de aynı zamanda yoğun bir çalışma içerisindedir. Sektördeki güven, kalite ve sevkiyat kalitemizi gösterebilmek için çözüm ortağınız olarak hizmet vermek arzusundayız.


Albayrak Demir Çelik Fabrikası, Endüstriye Yeniden Hayat Veriyor!

Toplam 55.400 m² arazi üzerinde, 31.250 m² kapalı alanda üretim yapılan fabrikamızda çelik hasır, inşaat çivisi, tavlı tel, galvanizli tel ve panel çit üretimi yapılmaktadır.

Çevre Dostu Üretim Yaklaşımı

Albayrak Demir Çelik Fabrikası olarak, çevreye duyarlı bir yaklaşımı benimsiyor ve üretim süreçlerini çevre dostu hale getirmeyi hedefliyoruz. Fabrikamız, enerji verimliliği sağlayan son teknoloji ekipman ve makinelerle donatıldı. Sürdürebilirlik ve atık yönetimi konusunda sıkı standartlar uyguluyoruz. Bu yaklaşımı, hem çevreye hem de bölgemizde sürdürülebilir bir gelecek sağlama yolunda önemli bir adım olarak görüyoruz.

İstihdam Olanakları Yaratıyoruz

Albayrak Demir Çelik Fabrikası'nın açılmasıyla birlikte Samsun ve çevresindeki bölgelere önemli istihdam fırsatlarını sunuyoruz. Şehrimizin ekonomik kalkınmasına büyük bir katkı sağlayacak bir proje ile halkımızın karşısına çıkmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Geleceğe Umutla Bakış

Yenilikçi ve çevreci yaklaşımıyla Albayrak Galvanizli Tel ve Çelik Hasır Fabrikası, endüstrinin geleceğine ışık tutuyor. Yeni fabrikamız hem Samsun hem de Türkiye ekonomisine pozitif bir etki yapacak ve çevreye duyarlı üretimle sürdürülebilir bir geleceğe katkı sağlayacak.

Misyonumuz

Güvenilir hizmet ve kaliteli ürünleri ile, sektörde yenilikçi, katma değer üreten, sürdürebilirliğe katkı sağlayan, öncü bir şirket olmak.

Vizyonumuz

Alanlarında uzman ve değerlerine bağlı çalışanlarımız ile yüksek standartlarda teknoloji kullanarak, topluma ve çevreye duyarlı, müşteri ihtiyaçlarına odaklı operasyonlar yürütmek.

Our Certificates

Albayrak
Albayrak
Albayrak
Albayrak
Albayrak
Albayrak
Albayrak
Albayrak
Albayrak

Tanıtım Filmi